top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

VLND burger - tehtud tööd!

Maitsev toit paneb ka meil silma särama!VLND burger – üks äraütlemata vinge burgerikoht! Viljandist pärit hakkajad noored on jõudnud foodtruck tasemelt juba enda teise restorani avamiseni, mis asub samuti meile tuttava Aparaadikeskuse hoovis. Ehk olete märganud, et hea toidu märkame me kaugelt ära ning sarnaselt Kolmele Tillile on VLND burgerist saanud meie hea sõber ja naaber, kellel vahepeal külas käime ja aitame sisuloomega. Oleme loonud lühikesed video- ning pildiseeriad, mis sobivad oma tempokuselt ja lihtsuselt VLND burgeri sotsiaalmeediasse ning Wolt keskkonda.

Värvikaid kohti ning meeleolukaid emotsioone püüdes oleme VLND burgeri viinud suvest talve ja linnast maale, et näidata maailmale kõikvõimalikke kohti, kus VLND burger maitseb endiselt sama mahlaselt.

Käime trendidega kaasas!

Pakume kvaliteetset videoproduktsiooni, mille tulemusel valmis hoogne, just Instagram story formaadile mõeldud video. Video leidis orgaanilist kasutus kliendi sotsiaalmeedias, mida täiendasime vastavalt soovidele eripakkumiste animatsioonidega.

Kas tead, kuidas sotsiaalmeediakanalites enda sihtgrupile meeldejäävalt silma paista?
Telefoniga pilt Instagrami?

No muidugi,.. kui tegemist on sinu enda profiiliga, kus peituvad fotod vaid iseendast ning kassidest. Kui räägime oskuslikust turundamisest läbi pildi, siis lifestyle piltide tegemine on hea võimalus panna end ajajoonel teistest eristuma ja silma paistma.

See pole veel loo lõpp - meie pildid ei pea leidma kajastust ainult sotsiaalmeedias. Vaata lähemalt, kuidas VLND burgeri eripakkumine köidab tähelepanu ka rakenduses Wolt!Too enda turundus meie hõlma alla!

hello@jopp.ee

Comments


bottom of page