top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

Videoturundus x joppcreative

Tänase turundusmaailma suurim müsteerium? Kuidas jõuda oma olulise või unikaalse sõnumiga praeguste ja tulevaste klientideni. See ei ole vaid alustava ettevõtte või start-up valdkonna mure, vaid me kõik soovime luua endast väärika kuvandi ning levitada seda just oma sihtrühmale.


Eeldame, et oled teinud uuringuid, kes on sinu klient, milline on tema käitumismuster, kust teda leida võib ning üleüldiselt kokku kogunud kõikvõimaliku statistika, et olla turunduses edukas. Kuidas aga see informatsioon enda kasuks tööle panna, et sõnum teda päriselt kõnetaks?

Inimsilm haarab pildiliselt edastatud sõnumit 60 000 korda kiiremini kui teksti - seega pane oma sõnum visuaalselt elama. Väljundeid seda pildis või videos teha on aga lõputult ning just see annab visuaalselt turundades suurepärase võimaluse olla alati loovad ja omanäolised.


Reklaamvideo tartu

Üks parim viis oma turundussõnumite levitamiseks on videoturundus. Tänases LED-ekraanide ühiskonnas on video- ja pildisõnum kiireim sõnumi edastamise viis. Tuntumad neist on kindlasti tele- ja sotsiaalmeediareklaam, kuid siiski on igal kanalil oma eripära, millele vastavalt saab luua parima formaat sõnumi edastamiseks.


Pea meeles! Ühtne ja kvaliteetne pildiline keel aitab sinu sõnumiga kõnetada rohkem kui sa aimata oskad. See tekitab emotsiooni, loob huvi, tõmbab tähelepanu ning mis kõige olulisem - jääb meelde.


Kuidas saab jopp sulle abiks olla?


Jopp Creative loovagentuur on spetsialiseerunud videoproduktsioonile, et koostöös klientidega saaksid jutustatud lood endale visuaalse elu. Filmitud materjalist loome vastavalt eesmärkidele ja turunduskanalite eripäradele sobivaid formaate - alustades reklaamvideotest ja dokumentaalfilmidest, lõpetades Instagram story reklaamide ja mainevideotega.


Meie missioon on teha sinu idee reaalsuseks unikaalsel moel, et see jõuaks just õigete silmapaarideni.


Tuhat kanalit, miljon võimalust - loo enda turundusele videolahendusega värskust!


hello@jopp.ee

댓글


bottom of page