top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

Spordimuuseum - tehtud tööd!Keset Tartu vanalinna leidub üks tõeline pärl! Maja, mis pulbitseb ajaloost, kuid on samal ajal pungil kaasaegseimatest tehnoloogilistest lahendustest. Kas juba arvasid ära? Tegemist on väärika Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga, mis on hiljuti läbinud vinge uuenduskuuri ning pakub kõigile lastele, vanematele ja isegi vanavanematele aktiivseid tegevusi ning avastamisrõõmu. Jopp Creative tiimil on olnud puhas rõõm lähedalt näha ning üles jäädvustada kogu muuseumi taassünd üheks interaktiivseimaks koguperekohaks Tartus.


Kõikehõlmav muuseumi reklaamvideoKoostöös Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumiga püüdsime minutiga kaadrisse pea kogu maja hõlmava reklaamvideo, mis annab vaatajale vaid väikese ülevaate kogu praegusest Eesti spordiajaloo väljapanekust. Tahad näha lisa? Mine neile külla!


Lisaks reklaamvideole tegemise kõrvalt lõime muuseumile pildipanga, mida muuseum kasutab nii veebilehel, printreklaamides kui ka erinevates sotsiaalmeedia kanalites.Uue näituse avamisürituse fotod ja video
Tule oma turundusega meie sooja hõlma alla. Loome Sulle visuaalse keele millega end maailmale tutvustada!


hello@jopp.ee

Comments


bottom of page