top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

Red Bull x Jopp Creative - tehtud tööd!


Red Bull on bränd, mis ei jäta kedagi külmaks - sinise ja punase värvikombinatsioonis logo tunneb ära iga ekstreemspordiga lähedalt ning kaugelt seotud inimene.


Meil on hea meel, et oleme saanud panustada Red Bulli brändi visuaalipanka läbi erinevate Eestis toimunud suurprojektide jäädvustamise.


Näiteks oleme aastate eest saanud võimaluse pildistada heategevuslikku jooksuüritust Red Bull Wings for Life, kus kogutakse omapärases formaadis jooksu- ja kõnnikilomeetreid nende heaks, kes seda ise kahjuks teha ei saa.


Wings for Life toimub ka sel aastal - pane end virtuaalsele jooksule kirja, sest koos sinuga jookseb üle maailma õilsal eesmärgil rohkem kui 70 000 inimest.Eesti on suur 3x3 tänavakorvpalli riik - seega soovis Red Bull anda kohalikele korvpalluritele võimaluse enda oskuste näitamiseks. Kuidas selgitada välja tugevaim tänavakorvpalli tiim Eestis? Ikka kirgikütva Red Bull Reign turniiriga. Kuna Jopp Creative kahjuks turniiril ise osaleda ei saanud, saime hoopis võimaluse jäädvustada kogu võistluse võlu ja valu läbi kaamerasilma.Maailma tippu kuuluva slackliner Jaan Roose püüdsime videopilti aga lae alt. Peadpööritavaid trikke oma ala parimalt näed juba alljärgnevas videos ning ka Kolme Tilli siseTV ekraanidel!
Soovid enda sündmustest uusi vaatenurki?


 

Yorumlar


bottom of page