top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

Suvine Trad.Attack! x Jopp(as, et tulemöllus kulmud alles jäid)

Oota, las me tõmbame hetkeks hinge.


See, mis Trad.Attack! selle suve lõpuks käima tõmbas, võttis ikka otsaesise märjaks. Mitte seetõttu, et see raske oleks olnud - ei, vastupidi, see kõik oli lihtsalt meeliülendav ja täielik idealismus*. Aga märjaks just seetõttu, et tulekahuritele ei tasu liiga lähedal olla - palav hakkab. Ja kulmudest võid ka ilma jääda.


*Idealismus on ideaalse olukorra ülimvõrrand.


Mis siis kogu möllust meie poolt peale pidi jääma ja mis tegelikult jäi? Eks me valmistusime sel õhtul kõigeks - olgu vihm või päike, võtame vastu. Kõlab natukene uskumatult, aga publikul ei läinudki tavalise eestlase kombel aega viimase looni, et end käima tõmmata. Tants ja trall algas esimesest taktist alates ning ei lõppenud ka siis, kui Jalmar laulis 'Tehke ruumi'. Ruumi tegelikult jagus kõigile ning tantsu- ja muusikasõpru paistis tuhandeid. Seega meie töö oli lihtsaimast lihtsam, filmi neid kõiki naerusuiseid muusikasõpru ja naudi olukorda.


Kogu projekti lõpubossiks oli selle suve ainsa suurkontserti aftermovie - 3 minutit emotsioone. Naudi see ära ja siis jätkame.


Enne lõpubossi väljastamist oli aga vaja tiiserit. Rahvas on nõudlik ja vajab juba kohe pärast kontserti seda maagilist esirea hüppamise tunnet tagasi. Selle pakkisime me kiiresti minutisse, panime cargosse ja saatsime laia maailma.


PS! Lühiversiooni videot on ka mõnus nautida Trad'i sotsmeedias @tradattackAga kuidas me selle võimsa lõppakordini jõudsime? Selleks oli vaja reklaamida, reklaamida, levitada ja reklaamida. Kuna tänapäeval tavalise reklaamiga maailma ei valluta, siis oli vaja sinna särtsu. Õnneks Jalmaril neid ideid jagub, seega otsustasime jäljendada kuulsaid filmistseene ning proovida teistsugust lähenemist. Lihtne ja erinev, kuid meile vähemalt vaimukas teha.Teisalt jäime reklaamfotode loomisel moodsaks ning näitasime viise, kuidas armsas Tartus kontserdile jõuda.


Selline läbi suve kestev projekt see oligi.


Meeletu kummardus Jalmarile, Sandrale ja Tõnule! Vingelt panete - uute kohtumisteni!


Fotod: Jan Henrik Pärnik

Aftermovie: Jan Henrik Pärnik, Kaarel Kõvatu

Helidisain: Uku Kalmus


Meeldis mis nägid? hello@jopp.ee ei ole muutunud...Comments


bottom of page