top of page
  • Writer's pictureMr. Jopp Creative

Jopp püüab sportliku suve kaadrisse. Ilma naljata.

BbrrrrRRRrrrRRRrRRRRRRRRRRRRR... stututututututuuuu... "Pane juurde, Ott! Läheb-läheb!" (allikas: Rally Estonia, 2021)


Mis on need helid, mis spordiinimese südame suvel kiiremini põksuma panevad?


Ralliautode kõrvulukustav turbo? Arvatavasti.

Juubeldavad inimesed, kes kannustavad sind lõputuna näival triatlonil? Muidugi.

Sadade jooksutossude müdin asfaldil või metsas? Absoluutselt!


Sportlikud emotsioonid on ühed ehedamad, mida saab jäädvustada nii pilti kui videosse. Rõõm, naer, nutt, kannatus, pingutus, leevendus, joviaalsus, sõprus, õnn - spordis võib kõike juhtuda ja näha. Ja see ongi selle juures imeline. Sport on kõigile.


Joppi crew on üritanud ühendada erinevate spordivõistluste emotsioonid üheks vingeks tervikuks aftermovie'de jms abil, et inimeste mälestused elaksid edasi igavesti.


Tehtud ja teeme veel! Oleme valmis ka sel aastal sinu spordisündmusi jäädvustama.
Tahad näiteid? Hoia toolist kinni ja sõidame.


WRC Rally Estonia x Sportland 2021


Juulikuu lõpus toimunud Eesti WRC etapil purskas tuld, lõõmas päike ning särasid tolmupilvedes näod, kuna koduõuele olid juba teist aastat järjest tulnud enda hullumeelset kiirust näitama maailma parimad rallimehed. Kui sõitjatel sügelevad jalad pedaalide järele, siis ka meie sõrmed hakkasid esimese päeva lähenedes kaamera päästikut otsima... Tänu Sportlandi kutsele saime üles jäädvustada kogu rallimelu radadel ning selle ääres. Kõik see tähendas pikki päevi, nappi und ning unustamatut emotsiooni olla üks osa vingest üritusest.Ironman Estonia (& 70.3) 2021


Need osalejad on meile kõigile inspiratsiooniks, sest näitavad ilmekalt, kui kaugele on võimalik nihutada inimvõimete piire. Siin ei loe vanus, sugu, päritolu, sest kõigil on ees üks siht - finišijoon. Pika nädalavahetuse tulemusena sai filmitud erinevaid emotsiooni võistluse ajal ja järel nii täispikal ning 70.3 Ironman distantsil.


Vaata lähemalt. Äkki leiad ka end siit kaadritest?


Täispika distantsi järelvideo

70.3 aftermovie


Tipust Topini 2021 x Sportland


2021 suvi jääb paljudele spordiinimestele meelde suursündmuste ja hea ilma poolest. Kindlasti jääb see aga meelde neile 610 osalejale, kes 30 kraadises kuumuses kahe päeva jooksul otses mõttes jooksid Suurelt Munamäelt Piritale.Crazy stuff - we know. Katsusime neil kannul püsida ja panime pildi kokku ka.


Kui sul on huvi, kuid tegija puudub, siis kõlla meile. hello@jopp.ee

Comments


bottom of page